usługi prawne, ochrona danych, bezpieczne systemy informatyczne

ich war hier: erdaxoWitamy

nasze usługi - Państwa sukces

  • Państwa przedsiębiorstwo rośnie, jest coraz bardziej nowoczesne, wchodzi na nowe rynki?
  • Potrzebujecie Państwo pomocy przy obejściu z dłużnikami, obróbką danych osobowych?
  • Poszukujecie Państwo doradztwa biznesowego z uwzględnieniem implikacji prawnych?
  • Musicie rozliczać pracowników oraz / lub podatki na terenie Niemiec?
  • A może Państwa przedsiębiorstwo wymaga kompleksowych systemów IT, które będą bezpieczne, niezawodne, wydajne - a mimo to niedrogie?

Wobec wszelkich tego typu wyzwań oferujemy Państwu rozwiązania:

prawo

Oferujemy usługi prawne, optymalizację w zakresie egzekucji należności, poradę w zakresie ochrony danych osobowych, optymalizację procedur prawnych , wsparcie przy założeniu przedsiębiorstwa na terenie Niemiec.

A jeśli Państwa większy projekt wymagać będzie uprawnień i pomocy adwokata czy doradcy podatkowego, oferujemy usługi renomowanych kancelarii, z którymi ściśle współpracujemy.

biznes

Z pomocą naszego doradcy podatkowego wyręczymy Państwa w rozliczaniu płac, prowadzeniu księgowości lub pomożemy przy komunikacji z nim - jeśli posiadają Państwo siedzibę poza granicami Niemiec. Dlatego nasze usługi kierujemy w szczególności do klientów z Polski - mówimy w Państwa języku!

Nasz kompetentny zespół i rzetelni partnerzy zajmą się całą biznesową biurokracją, aby mogli Państwo skoncentrować się na swojej kluczowej działalności.

systemy IT

Tworzymy koncepcje systemów informatycznych, które optymalnie pasują do Państwa potrzeb. Wybieramy i kupujemy sprzęt oraz oprogramowanie, które rewelacyjnie działają, są niezawodne i działają bezawaryjnie, a mimo to są niedrogie. Jednocześnie zapewniamy rewelacyjną ochronę przed utratą danych i atakami cyberprzestępców.

To wszystko możecie Państwo od nas otrzymać - po niespotykanie niskich cenach.Usługi, których mogą Państwo od nas oczekiwać, nie ograniczają się wyłącznie do tematów wymienionych powyżej. Chętnie wesprzemy Państwa we wszelkich, nawet większych projektach biznesowych - np. założenie spółki - gdzie potrzebna jest zarówno nasza wiedza, jak i wiedza doradcy podatkowego, biegłego rewidenta czy prawnika. W takich przypadkach możemy pozostać Państwa centralnym partnerem kontaktowym i koordynować korzystanie z usług specjalistów - w tym celu współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi i doradcą podatkowym. Wszystko z jednego źródła - nawet w przypadku większych projektów!


Niezależnie od naszych usług, na naszej stronie internetowej, na której chcielibyśmy Państwa powitać, znajduje się również baza wiedzy na różne tematy, którą prowadzimy i rozwijamy we współpracy z naszymi firmami partnerskimi.
A jeśli macie Państwo pytania, czekamy na wiadomość: KontaktStrona należy do kategorii CategoryErdaxoPL
Auf dieser Seite sind keine Kommentare vorhanden
Valid XHTML  |  Valid CSS  |  Powered by WikkaWiki